مقایسه

اطلاعات مربوط به یک آگهی حذف شده را نیاز دارم

تمامی اطلاعات آگهی‌ها پس از حذف، روی پایگاه داده «باغ ویلا» نگهداری می‌شود اما این اطلاعات جزء اطلاعات شخصی صاحب آگهی محسوب شده و با توجه به قوانین حقوق کاربران امکان ارائه آن‌ به فردی جز صاحب آگهی وجود نخواهد داشت. در صورتی که از آگهی حذف‌ شده‌ای شکایت دارید پس از ثبت شکایت در پلیس فتا، در صورت نیاز، این نهاد کلیه اطلاعات مورد نیاز را از «باغ ویلا» استعلام نموده و تمامی آنچه درخواست شده، در کمتر از ۴۸ ساعت پس از استعلام، به این نهاد ارائه خواهد شد. لذا پیشنهاد می‌کنیم برای رفع این مورد در اولین گام با مراجعه به سایت پلیس فتا از اطلاعات تماس شعبه‌ی پلیس فتای محل سکونت خود آگاه شوید و موضوع را از آن طریق پیگیری نمایید.

از من کلاهبرداری شده است

از اینکه چنین تجربه‌ی نامناسبی داشته‌اید بی‌نهایت متأسفیم، برای پیگیری قانونی این موضوع لطفا به مراجع قضایی مراجعه فرمایید، «باغ ویلا» نیز وظیفه خود می‌داند که همکاری‌های لازم را با مراجع قضایی جهت پیگیری مشکل انجام دهد.

برای من ایجاد مزاحمت شده است

در صورتی که در محیط «باغ ویلا» و در بخش‌های مختلف مزاحمتی برای شما ایجاد شده است با توجه به اینکه این مزاحمت برای شماره تماس شما ایجاد شده است:

در صورتیکه عامدانه و یا سهوا در متن یک آگهی شماره شما ثبت شده است و تماس‌هایی از سوی بازدیدکنندگان آگهی‌ها دریافت می‌کنید، از همان خط با شماره پشتیبانی «باغ ویلا» با شماره 09153067244 تماس حاصل نموده و موضوع را بیان نمایید. اطمینان داشته باشید که در کمترین زمان ممکن اقدامات لازم برای اصلاح خطای پیش آمده انجام خواهد گرفت.

MahanVilla.com