مقایسه

چرا آگهی من حذف شده است؟

آگهی‌هایی که بر روی «باغ ویلا» ثبت می‌شوند به چند دلیل ممکن است از روی «باغ ویلا» حذف شوند. در این قسمت سعی داریم این دلایل را در مراحل مختلف توضیح دهیم تا با آگاهی کامل از این موارد از حذف آگهی خود جلوگیری نمایید.

حذف آگهی قبل از انتشار بر روی «باغ ویلا»:

پس از ثبت آگهی بر روی «باغ ویلا» و وارد کردن کد تاییدی که برای شماره همراه ثبت شده در آگهی ارسال شده است، آگهی شما وارد مرحله انتشار می‌گردد که این مرحله ممکن است حداکثر تا 8 ساعت بطول انجامد. در صورتی که شما شرایط مربوط به ثبت آگهی را بطور کامل رعایت کرده باشید، آگهی شما بر روی «باغ ویلا» منتشر می‌گردد در غیر اینصورت آگهی شما از لیست آگهی‌های من حذف شده و بر روی «باغ ویلا» منتشر نمی‌شود.

حذف آگهی پس از انتشار بر روی «باغ ویلا»:

آگهی شما پس از منتشر شدن بر روی «باغ ویلا» به دلایل مختلفی ممکن است حذف شود که در این بخش بطور کامل این دلایل را بررسی می‌کنیم.

منقضی شدن آگهی

هر آگهی به مدت یک ماه بر روی «باغ ویلا» باقی می‌ماند و پیش از منقضی شدن آن باید نسبت به تمدید آگهی اقدام نمایید.

حذف به دلیل گزارش کاربران

در صورتی که آگهی شما توسط تعداد زیادی از کاربران گزارش شود، آگهی شما از روی «باغ ویلا» حذف می‌گردد. از طریق صفحه “گزارش تخلف” می‌توانید با فرآیند گزارش آگهی آشنا شوید.

حذف پس از ویرایش آگهی

پس از آنکه آگهی خود را ویرایش کردید، آگهی شما مجددا وارد مرحله انتشار می‌شود و با توجه به تغییرات اعمال شده از جانب شما آگهی ممکن است مجددا توسط دلایلی که در همین صفحه بالاتر در بخش حذف آگهی قبل از انتشار بر روی «باغ ویلا» توضیح داده شد، حذف گردد.

MahanVilla.com