مقایسه

چگونه روی «باغ ویلا» آگهی بگذارم؟

پیشنهاد می‌کنیم پیش از ثبت آگهی، حتما شرایط ثبت آگهی بر روی «باغ ویلا» و قوانین ثبت آگهی در «باغ ویلا» را مطالعه نمایید.

قدم اول:
با زدن دکمه مستطیلی در قسمت بالا صفحه، منو، سمت چپ می‌توانید ثبت آگهی بر روی «باغ ویلا» را آغاز نمایید.

قدم دوم، انتخاب دسته‌بندی:
به منظور جستجوی راحت آگهی‌ها توسط کاربران، آگهی‌ها به مناطق 3 دسته کلی تقسیم می‌شوند. برای ثبت آگهی خود باید با توجه به موضوع آگهی، دسته‌بندی مناسب را انتخاب نمایید.

قدم سوم، ثبت تصویر:
طبق تجربه به دست آمده در «باغ ویلا» آگهی‌هایی که همراه با تصویر منتشر می‌شوند، نسبت به آگهی‌های بدون تصویر، ۵ برابر بازدیدکننده‌ی بیشتری دارند؛ بنابراین به شما پیشنهاد می‌دهیم برای بازدهی بیشتر آگهی خود از عکس استفاده نمایید.

قدم چهارم، اطلاعات آگهی:
با توجه به دسته‌بندی انتخاب شده لیستی از اطلاعات لازم برای ثبت آگهی مقابل شما قرار می‌گیرد که با پر کردن آنها می‌توانید نسبت به ثبت آگهی خود اقدام نمایید.

عنوان آگهی، توضیحات آگهی، عکس آگهی، اطلاعات تماس، منطقه، محله و قیمت، برای ثبت آگهی در همه‌ی دسته‌بندی‌ها مورد نیاز هستند.

در وبسایت «باغ ویلا»، در صورتی که بخش قیمت را خالی بگذارید، آگهی با قیمت «توافقی» منتشر می‌شود، اگر عدد صفر را وارد نمایید با قیمت «مجانی» به کاربران نمایش داده می‌شود. البته بر اساس تجربه، آگهی‌های با قیمت مشخص، بازدید بیشتری نسبت به آگهی‌ها توافقی و مجانی دارند و پیشنهاد می‌کنیم همواره برای آگهی خود قیمت مشخص وارد کنید.

قدم پنجم:

اگر برای اولین بار است که آگهی ثبت می‌کنید و یا از حساب کاربری خود خارج شده‌اید، در این مرحله آگهی شما می توانید با ثبت کردن نام کاربری و پسورد و شماره تماس اقدام به ثبت نام کنید.در تمامی مراحل از زمان ثبت آگهی، تایید و یا رد آگهی ایمیل «پستچی باغ ویلا» برای اطلاع‌رسانی از وضعیت آگهی‌تان به ایمیلی که در هنگام ثبت آگهی درج کرده‌اید ارسال می‌گردد.

قدم ششم:
پس از پر کردن تمام اطلاعات دکمه “ثبت آگهی” در انتهای فرم را بزنید.

در هنگام ثبت آگهی از درست بودن ایمیل خود اطمینان حاصل نمایید زیرا از زمان ثبت آگهی، تایید و یا رد آگهی ایمیل «پستچی باغ ویلا » برای اطلاع‌رسانی از وضعیت آگهی‌تان به ایمیلی که در هنگام ثبت آگهی درج کرده‌اید ارسال می‌گردد.

دسته‌بندی مناسب آگهی من چیست؟

برای سهولت دسترسی به آگهی‌های مورد نظر کاربران، آگهی‌های «باغ ویلا» در 3 دسته کلی به همراه زیردسته‌هایی تقسیم می‌شوند.

املاک برای فروش

املاک برای اجاره

املاک درخواستی

ثبت آگهی در برخی دسته‌بندی‌ها رایگان است و شامل هیچ هزینه ای نمی‌باشد.

MahanVilla.com