مقایسه

چگونه پیش‌نمایشی از آگهی خود را مشاهده کنم؟

پس از آنکه آگهی خود را بر روی «باغ ویلا» ثبت کردید؛ می‌توانید با ورود به قسمت “پروفایل من” و سپس از بخش «آگهی‌های من»، آگهی موردنظر خود را انتخاب کنید. حال در صفحه جدید با ورود به بخش “مشاهده آگهی” می‌توانید تصویر کلی از آگهی خود را که قرار است بر روی «باغ ویلا» منتشر شود را مشاهده نمایید. پس از مشاهده آگهی و توضیحات مربوط به آن می‌توانید نسبت به ویرایش آگهی خود اقدام نمایید.

چگونه آگهی خود را ویرایش کنم؟

شما پس از ثبت آگهی خود در هر مرحله‌ای قادر به ویرایش آگهی خود می‌­باشید. برای ویرایش آگهی می‌توانید از قسمت «پروفایل من» که در منو، سمت چپ صفحه قرار دارد وارد بخش “آگهی‌های من” شده و آگهی‌ای که قصد ویرایش آن را دارید، انتخاب نمایید. پس از انتخاب آگهی موردنظر در سمت چپ با کلیک کردن روی دکمه “کارها” منویی کشویی برای شما باز می شود که می توانید در این بخش به “ویرایش” “پاک کردن” “کپی” و “پلن طبقه” بپردازید.

پس از انتخاب گزینه “ویرایش” صفحه‌ای مشابه با صفحه ارسال آگهی، باز می‌شود که می‌توانید مجددا اطلاعات آگهی خود را ویرایش کنید.

پس از ویرایش آگهی تا زمانی که نسخه ویرایش شده در فرآیند انتشار می‌باشد، آگهی شما با نسخه قدیمی بر روی «باغ ویلا» نمایش داده می‌شود. ممکن است آگهی شما پس از ویرایش به دلایل گوناگونی حذف شود، می‌توانید مقاله مربوط به “آگهی من چرا حذف شده است؟” را مطالعه نمایید، در اینصورت آگهی با نسخه قدیمی نیز از روی «باغ ویلا» حذف می‌گردد همچنین در صورت انتشار، آگهی شما با آگهی نسخه قدیمی جایگزین می‌گردد. به شما پیشنهاد می‌شود در صورتیکه قصد ارتقای آگهی ویرایش شده خود را دارید ابتدا آگهی خود را ویرایش کرده و پس از انتشار نسخه جدید اقدام به ارتقای آن نمایید.

چگونه آگهی خود را حذف کنم؟

شما می‌توانید آگهی خود را که در صف بررسی می‌باشد و یا بر روی «باغ ویلا» منتشر شده است، در هر زمانی حذف نمایید. برای حذف آگهی خود از قسمت «پروفایل من» وارد “آگهی‌های من” شده و سپس آگهی‌ موردنظر خود را که قصد حذف آن را دارید را انتخاب کنید و در سمت چپ با کلیک کردن روی دکمه “کارها” منویی کشویی برای شما باز می شود که می توانید در این بخش با زدن بر روی دکمه “پاک کردن” پست خود را حذف کنید.

چرا آگهی من حذف شده است؟

آگهی‌هایی که بر روی «باغ ویلا» ثبت می‌شوند به چند دلیل ممکن است از روی «باغ ویلا» حذف شوند. در این قسمت سعی داریم این دلایل را در مراحل مختلف توضیح دهیم تا با آگاهی کامل از این موارد از حذف آگهی خود جلوگیری نمایید.

حذف آگهی قبل از انتشار بر روی «باغ ویلا»

پس از ثبت آگهی بر روی «باغ ویلا» و وارد کردن کد تاییدی که برای شماره همراه ثبت شده در آگهی ارسال شده است، آگهی شما وارد مرحله انتشار می‌گردد که این مرحله ممکن است حداکثر تا 8 ساعت بطول انجامد. در صورتی که شما شرایط مربوط به ثبت آگهی را بطور کامل رعایت کرده باشید، آگهی شما بر روی «باغ ویلا» منتشر می‌گردد در غیر اینصورت آگهی شما از لیست آگهی‌های من حذف شده و بر روی «باغ ویلا» منتشر نمی‌شود. در مقاله “پرتکرارترین دلایل حذف آگهی کدامند؟” می‌توانید این دلایل را بطور کامل مطالعه نمایید.

حذف آگهی پس از انتشار بر روی «باغ ویلا»

آگهی شما پس از منتشر شدن بر روی «باغ ویلا» به دلایل مختلفی ممکن است حذف شود که در این بخش بطور کامل این دلایل را بررسی می‌کنیم:

منقضی شدن آگهی

هر آگهی به مدت یک ماه بر روی «باغ ویلا» باقی می‌ماند و پیش از منقضی شدن آن باید نسبت به تمدید آگهی اقدام نمایید.

حذف پس از ویرایش آگهی
پس از آنکه آگهی خود را ویرایش کردید، آگهی شما مجددا وارد مرحله انتشار می‌شود و با توجه به تغییرات اعمال شده از جانب شما آگهی ممکن است مجددا توسط دلایلی که در همین صفحه بالاتر در بخش حذف آگهی قبل از انتشار بر روی «باغ ویلا» توضیح داده شد، حذف گردد.

MahanVilla.com