مقایسه

چگونه به آگهی‌های خودم دسترسی پیدا کنم؟

پس از ورود به بخش «باغ ویلا من» قسمتی تحت عنوان «آگهی‌­های من» مشاهده خواهید کرد که در آن می‌توانید تمام آگهی‌های خود را که در صف انتشار بوده و یا در حال حاضر بر روی «باغ ویلا» وجود دارند را مشاهده نمایید.

در صورتی­که آگهی شما به هر دلیلی منتشر نشود و یا به دلیل منقضی شدن و حذف توسط صاحب آگهی از روی «باغ ویلا» برداشته شود، دیگر در صفحه آگهی‌­های من قابل مشاهده نمی‌­باشد. علت حذف آگهی خود را می‌توانید در بخش “چرا آگهی من حذف شده است؟” مطالعه نمایید.

«باغ ویلا» از طریق  وبسایت و موبایل قابل دسترس و استفاده است. از طریق ورود به حساب کاربری خود نیز به آگهی‌های‌تان دسترسی پیدا نمایید و آن‌ها را مدیریت نمایید. با لمس هرکدام از گزینه‌های زیر می‌توانید نحوه ورود به حساب کاربری را مشاهده نمایید:

دسترسی از طریق وبسایت

از منوی بالای سایت سمت چپ وارد بخش “باغ ویلا من” شوید.

پس از زدن گزینه “ورود و ثبت‌نام” صفحه ای برایتان باز می شود که پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی وارد لاگین سایت می شوید.

پس از وارد کردن اطلاعات و ورود به حساب کاربری خود درصورتیکه با شماره تماس وارد شده آگهی منتشرشده بر روی «باغ ویلا» و یا آگهی موجود در صف انتشار داشته باشید می‌توانید آن را مشاهده نمایید.

چگونه یک آگهی را نشان کنم؟

این بخش برای دسترسی سریع و راحت به آگهی‌­های مورد نظر شما می‌­باشد تا آگهی‌­های منتخب شما در میان تعداد زیاد آگهی‌­های «باغ ویلا» که در هر لحظه منتشر می‌­شوند، گم نشود. شما می‌توانید با وارد شدن به صفحه هر آگهی و لمس آیکون قلب در بالای صفحه و سمت چپ، آگهی مدنظرتان را نشان کنید.

پس از ورود به بخش «آگهی های من» قسمتی تحت عنوان «آگهی­‌های نشان­‌شده» وجود دارد، در این قسمت تمام آگهی‌­هایی که نشان‌­دار کرده‌­اید قابل مشاهده است. زمانی که شما به‌ دنبال خدمات و یا کالای خاصی هستید، می‌توانید آگهی‌های موردنظر خود را نشان‌­دار کنید تا در زمان مناسب با آن‌­ها تماس برقرار کنید و یا آگهی‌­های مختلف را در کنار هم ببینید و بتوانید مقایسه نمایید.

MahanVilla.com