مقایسه

چگونه روی «باغ ویلا» آگهی بگذارم؟

پیشنهاد می‌کنیم پیش از ثبت آگهی، حتما شرایط ثبت آگهی بر روی «باغ ویلا» و قوانین ثبت آگهی در «باغ ویلا» را مطالعه نمایید.

قدم اول:
با زدن دکمه مستطیلی در قسمت بالا صفحه، منو، سمت چپ می‌توانید ثبت آگهی بر روی «باغ ویلا» را آغاز نمایید.

قدم دوم، انتخاب دسته‌بندی:
به منظور جستجوی راحت آگهی‌ها توسط کاربران، آگهی‌ها به مناطق 3 دسته کلی تقسیم می‌شوند. برای ثبت آگهی خود باید با توجه به موضوع آگهی، دسته‌بندی مناسب را انتخاب نمایید.

قدم سوم، ثبت تصویر:
طبق تجربه به دست آمده در «باغ ویلا» آگهی‌هایی که همراه با تصویر منتشر می‌شوند، نسبت به آگهی‌های بدون تصویر، ۵ برابر بازدیدکننده‌ی بیشتری دارند؛ بنابراین به شما پیشنهاد می‌دهیم برای بازدهی بیشتر آگهی خود از عکس استفاده نمایید.

قدم چهارم، اطلاعات آگهی:
با توجه به دسته‌بندی انتخاب شده لیستی از اطلاعات لازم برای ثبت آگهی مقابل شما قرار می‌گیرد که با پر کردن آنها می‌توانید نسبت به ثبت آگهی خود اقدام نمایید.

عنوان آگهی، توضیحات آگهی، عکس آگهی، اطلاعات تماس، منطقه، محله و قیمت، برای ثبت آگهی در همه‌ی دسته‌بندی‌ها مورد نیاز هستند.

در وبسایت «باغ ویلا»، در صورتی که بخش قیمت را خالی بگذارید، آگهی با قیمت «توافقی» منتشر می‌شود، اگر عدد صفر را وارد نمایید با قیمت «مجانی» به کاربران نمایش داده می‌شود. البته بر اساس تجربه، آگهی‌های با قیمت مشخص، بازدید بیشتری نسبت به آگهی‌ها توافقی و مجانی دارند و پیشنهاد می‌کنیم همواره برای آگهی خود قیمت مشخص وارد کنید.

قدم پنجم:

اگر برای اولین بار است که آگهی ثبت می‌کنید و یا از حساب کاربری خود خارج شده‌اید، در این مرحله آگهی شما می توانید با ثبت کردن نام کاربری و پسورد و شماره تماس اقدام به ثبت نام کنید.در تمامی مراحل از زمان ثبت آگهی، تایید و یا رد آگهی ایمیل «پستچی باغ ویلا» برای اطلاع‌رسانی از وضعیت آگهی‌تان به ایمیلی که در هنگام ثبت آگهی درج کرده‌اید ارسال می‌گردد.

قدم ششم:
پس از پر کردن تمام اطلاعات دکمه “ثبت آگهی” در انتهای فرم را بزنید.

در هنگام ثبت آگهی از درست بودن ایمیل خود اطمینان حاصل نمایید زیرا از زمان ثبت آگهی، تایید و یا رد آگهی ایمیل «پستچی باغ ویلا » برای اطلاع‌رسانی از وضعیت آگهی‌تان به ایمیلی که در هنگام ثبت آگهی درج کرده‌اید ارسال می‌گردد.

چگونه آگهی خود را حذف کنم؟

شما می‌توانید آگهی خود را که در صف بررسی می‌باشد و یا بر روی «باغ ویلا» منتشر شده است، در هر زمانی حذف نمایید. برای حذف آگهی خود از قسمت «پروفایل من» وارد “آگهی‌های من” شده و سپس آگهی‌ موردنظر خود را که قصد حذف آن را دارید را انتخاب کنید و در سمت چپ با کلیک کردن روی دکمه “کارها” منویی کشویی برای شما باز می شود که می توانید در این بخش با زدن بر روی دکمه “پاک کردن” پست خود را حذف کنید.

چرا آگهی من حذف شده است؟

آگهی‌هایی که بر روی «باغ ویلا» ثبت می‌شوند به چند دلیل ممکن است از روی «باغ ویلا» حذف شوند. در این قسمت سعی داریم این دلایل را در مراحل مختلف توضیح دهیم تا با آگاهی کامل از این موارد از حذف آگهی خود جلوگیری نمایید.

حذف آگهی قبل از انتشار بر روی «باغ ویلا»:

پس از ثبت آگهی بر روی «باغ ویلا» و وارد کردن کد تاییدی که برای شماره همراه ثبت شده در آگهی ارسال شده است، آگهی شما وارد مرحله انتشار می‌گردد که این مرحله ممکن است حداکثر تا 8 ساعت بطول انجامد. در صورتی که شما شرایط مربوط به ثبت آگهی را بطور کامل رعایت کرده باشید، آگهی شما بر روی «باغ ویلا» منتشر می‌گردد در غیر اینصورت آگهی شما از لیست آگهی‌های من حذف شده و بر روی «باغ ویلا» منتشر نمی‌شود.

حذف آگهی پس از انتشار بر روی «باغ ویلا»:

آگهی شما پس از منتشر شدن بر روی «باغ ویلا» به دلایل مختلفی ممکن است حذف شود که در این بخش بطور کامل این دلایل را بررسی می‌کنیم.

منقضی شدن آگهی

هر آگهی به مدت یک ماه بر روی «باغ ویلا» باقی می‌ماند و پیش از منقضی شدن آن باید نسبت به تمدید آگهی اقدام نمایید.

حذف به دلیل گزارش کاربران

در صورتی که آگهی شما توسط تعداد زیادی از کاربران گزارش شود، آگهی شما از روی «باغ ویلا» حذف می‌گردد. از طریق صفحه “گزارش تخلف” می‌توانید با فرآیند گزارش آگهی آشنا شوید.

حذف پس از ویرایش آگهی

پس از آنکه آگهی خود را ویرایش کردید، آگهی شما مجددا وارد مرحله انتشار می‌شود و با توجه به تغییرات اعمال شده از جانب شما آگهی ممکن است مجددا توسط دلایلی که در همین صفحه بالاتر در بخش حذف آگهی قبل از انتشار بر روی «باغ ویلا» توضیح داده شد، حذف گردد.

چگونه آگهی خود را ویرایش کنم؟

شما پس از ثبت آگهی خود در هر مرحله‌ای قادر به ویرایش آگهی خود می‌­باشید. برای ویرایش آگهی می‌توانید از قسمت «پروفایل من» که در منو، سمت چپ صفحه قرار دارد وارد بخش “آگهی‌های من” شده و آگهی‌ای که قصد ویرایش آن را دارید، انتخاب نمایید. پس از انتخاب آگهی موردنظر در سمت چپ با کلیک کردن روی دکمه “کارها” منویی کشویی برای شما باز می شود که می توانید در این بخش به “ویرایش” “پاک کردن” “کپی” و “پلن طبقه” بپردازید.

پس از انتخاب گزینه “ویرایش” صفحه‌ای مشابه با صفحه ارسال آگهی، باز می‌شود که می‌توانید مجددا اطلاعات آگهی خود را ویرایش کنید.

پس از ویرایش آگهی تا زمانی که نسخه ویرایش شده در فرآیند انتشار می‌باشد، آگهی شما با نسخه قدیمی بر روی «باغ ویلا» نمایش داده می‌شود. ممکن است آگهی شما پس از ویرایش به دلایل گوناگونی حذف شود، می‌توانید مقاله مربوط به “آگهی من چرا حذف شده است؟” را مطالعه نمایید، در اینصورت آگهی با نسخه قدیمی نیز از روی «باغ ویلا» حذف می‌گردد همچنین در صورت انتشار، آگهی شما با آگهی نسخه قدیمی جایگزین می‌گردد. به شما پیشنهاد می‌شود در صورتیکه قصد ارتقای آگهی ویرایش شده خود را دارید ابتدا آگهی خود را ویرایش کرده و پس از انتشار نسخه جدید اقدام به ارتقای آن نمایید.

MahanVilla.com