مقایسه

درخواست اضافه کردن امکانات جدیدی دارم

درصورتیکه پیشنهادی برای بهبود امکانات موجود در «باغ ویلا» و یا اضافه نمودن امکانات و گزینه‌های جدید در ذهن‌تان دارید خوشحال می‌شویم ایده­‌ها و پیشنهادهای خود را از طریق ایمیل و یا تلفن تماس پشتیبانی که در گزینه پایین صفحه ارتباط با پشتیبانی قرار دارد، با ما درمیان بگذارید. به شما اطمینان می‌دهیم مطالب شما بطور کامل انتقال داده شده و درصورت تایید توسط تیم‌های فنی و اجرایی برای اجرا در نسخه‌های بعدی مدنظر قرار خواهند گرفت.

درخواست اضافه کردن شهر/محله جدیدی دارم

شهرها و مناطق بر اساس نیاز به باغ ویلا اضافه شده‌اند. در صورتی که تعداد درخواست‌های مستقل و مجزا برای اضافه کردن یک شهر یا منطقه جدید زیاد باشد، مناطق جدیدی نیز به باغ ویلا افزوده خواهند شد. لطفا درخواست اضافه کردن شهر خود را از طریق ایمیل و یا تلفن تماس پشتیبانی با ما درمیان بگذارید. همچنین اگر در حال حاضر منطقه شما بر روی «باغ ویلا» قرار ندارد، شما می‌‏توانید برای ثبت آگهی‌تان از سایر مناطق اطراف خود نیز استفاده نمایید.

به «باغ ویلا» انتقاد دارم

اگر نسبت به رویه‌ی کلی یا مورد خاصی در «باغ ویلا» انتقادی دارید، لطفا آن را از طریق ایمیل و یا تلفن تماس پشتیبانی با ما درمیان بگذارید و با ارسال انتقادات و پیشنهادات خود ما را در تکمیل و بهبود روند‌های سایت یاری فرمایید.

لازم به ذکر است که قوانین «باغ ویلا» با تکیه بر قوانین جاری کشور، نهادهای قضایی و قانونی و بازخورد کاربران و به منظور بهبود تجربه‌ی کاربری وضع شده‌اند. به همین دلیل برخی از قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کرده و یا بندهای جدیدی به آن اضافه شود.

MahanVilla.com