مقایسه

ساخت سایبان در باغ ویلا

ساخت سایبان در باغ ویلا

ساخت سایبان در باغ ویلا
برای ایجاد محیطی آرام و راحت در باغ ویلای خود و کنترل نور خورشیددر فصل تابستان می توانید از سایبان های زیبا با طراحی های مختلف استفاده کنید . سایبان از یک سازه چوبى تشکیل مى شود که مجهز به پارچه، پرده و یا گیاهان رونده است، این فضا مى تواند به صورت مستقل و یا متصل به خانه شما ایجاد شود.

سایبان هاى لوکس
سایبان های لوکس در باغ ویلای لوکس می توانند در صورت نیاز به یک فضای شیشه ای بسته تبدیل شوند در واقع این نوع از سایبان ها یک سایبان معمولی نیستند. فضای داخلی این نوع سایبان ها بیشتر از ۳۰ متر نمی باشد .تمام سیستم های الکتریکی لازم از جمله، سیستم های مکانیکی مانند تاسیسات گرمایشی و سرمایشی و سیستم روشنایی داخل این سایبان موجود می باشد.

سایبان هاى تلفیقى از چوب و فلز
این مدل از سایبان تلفیقی از چوب و فلز می باشد و از یک قطعه فلزی که می توانیم به راحتی تنظیم کنیم به وجود آمده است، و برای برابر شدن با محیط بیرون برای پوشش سقف سایبان و بدنه آن از چوب استفاده می کنند.

سایبان هاى سنتى ستون دار
سبک این سایبان ها به صورت سنتی می باشد و با سبک بنای بیرون برابر می باشد. ستون ها با ترکیب بندى و تزئینات مخصوص به خود در چهار طرف این سایبان قرار گرفته و وزن سازه شطرنجى بالاى خود را تحمل مى کند.

سایبان هاى کنار استخر
این سایبان ها در بشتر مواقع کنار جکوزی ها، حوضچه های آب و استخرها ساخته می شوند، در این سایبان برای حفظ حریم خصوصی و کنترل نور خورشید از پرده های زیبایی استفاده می کنند و یک فضای دلنشین را بعد از آب تنی در فصل تابستان در باغ ویلای سرسبز خود در شهریار به ارمغان می آورد.

سایبان هاى سرپوشیده مخصوص فضاهاى غذاخورى
برای استفاده از طبیعت و زیبایی باغ ویلا ی خود می توانید یک فضای مناسب را برای غذا خوری ایجاد فرمایید،و باید محیط بهداشتی و امنی را توسط سایبان فراهم کنید .این سایبان ها بنا به درخواست مشترى و ابعاد میز غذاخورى طراحى مى شوند.

سایبان هاى چوبى روستیک با پوشش پارچه
این مدل از سایبان از چوب درخت ساج ساخته می شود، به صورت مربعی شکل و ساده طراحی می شود استفاده از چوب های طبیعی و ارگانیک نشان دهنده ی سبک روستیک می باشد اگر نور خورشید باعث ایجاد مزاحمت شود، مى توانید از پوشش پرده اى روى سقف و دیواره آن استفاده نمایید و میزان نور ورودى را به دلخواه خود تغییر دهید.

#باغ#ویلا#سروستان

مطالب مرتبط

کاشت گل و گیاه در فصل بهار

بهار فصل جان گرفتن طبیعت است؛ جانی دوباره....

ادامه خواندن

ویلاهای شهرکی و مستقل

ویلا شهرکی و مستقل ویلا شهرکی به ویلاهایی گفته...

ادامه خواندن

طراحی استخر در محوطه ویلا

طراحی استخر در منازل مسکونی و ویلا دارای تنوع بسیار...

ادامه خواندن
MahanVilla.com